O Nas

Poznaj nasz zespół

Dlaczego my?

Ponieważ zrealizujemy Twoje potrzeby. Używamy najnowszych systemów, technologii oraz narzędzi, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych Państwu usług. Działamy szybko i konkretnie, wysłuchamy Twoich pomysłów, pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, efekt końcowy przerośnie Twoje oczekiwania.

My

Jesteśmy nowi w tym biznesie… ale nie jesteśmy znikąd. Każdy z Nas ma swoją historię, lata zawodowej kariery w branży IT, kolejne szczeble w korporacjach i doświadczenie z różnych firm. Mimo iż każdy z Nas jest inny, co jest Naszym dużym atutem, to łączy Nas jedno – motywacja i chęć osiągnięcia sukcesu.Połączyła Nas wspólna idea – chęć pracy nad swoim własnym dziełem, podjęty świadomie i po latach wyrzeczeń.Chcieliśmy tworzyć i działać. Być sobie sterem i okrętem. Podejmować inicjatywę decydować i świadomie się rozwijać. Być trybikami swojej własnej machiny napędzanej pozytywną energią i ciężka praca. Zatrudniać pracowników, wyciągając najlepsze wzorce jakie wypracowaliśmy przez lata, tworząc Zespół z prawdziwego zdarzenia, którego znakiem rozpoznawalnym jest wzajemna synergia i profesjonalizm.To był Nasz cel, który realizujemy – dzięki Wam, drodzy Klienci.Będą nieprzespane noce, tony zamazanych pomysłami kartek, ale damy radę. Chcemy jednego – zaprezentować Nasze możliwości.

Dlaczego?

Bo chcemy pracować. Cieszyć się tworzeniem. Uśmiechać się patrząc co powstaje, mieć satysfakcję z tego co robimy i zadowolenie widząc błysk w Waszym oku, po ukończonym projekcie.

Poznaj nas

Paweł

SEO/ Project Manager
Czytaj o mnie >>
×

Cześć!

Porozmawiaj z nami na WhatsApp lub napisz maila: info@remotecodes.pl

× Jesteśmy na WhatsApp