Paweł - SEO

Paweł

SEO/ Project Manager

pawel@remotecodes.pl

O mnie

Cześć, nazywam się Paweł i mieszkam we Wrocławiu. Zajmuję się tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Tworzę z pasją! Każdy projekt jest dla mnie nowym i ciekawym wyzwaniem, dlatego im trudniej tym lepiej. Do cech charakteryzujących moje podejście do pracy należą dokładność, rzetelność i bardzo dobry kontakt z klientem. Każdy projekt jest zawsze konsultowany, sprawdzany oraz testowany przed finalnym przekazaniem klientowi. Praca w ciemno, to nie dla mnie. Poszczególne etapy realizacji ustalane są w porozumieniu ze zleceniodawcą. Problemy jakie na potykam przy projekcie rozwiązuję starannie i dokładnie, gdyż pracuję na własny wizerunek i wizerunek firmy.

Przemiana

W życiu każdego z nas przychodzi moment zmian. Tak było i u mnie , gdzie odszedłem z poprzedniej pracy by poświęcić się pasji programowania stron internetowych.. Decyzja związana z przebranżowieniem dojrzewała we mnie o dziwo bardzo szybko. Punktem zaczepnym stał się kurs programowania. Świat nowoczesnych technologii jaki zobaczyłem tak mnie zafascynował i utwierdził mnie, że warto. Przede wszystkim zmiana zawodu nie jest łatwa ale zdecydowanie warto!

Co mnie wyróżnia ?

Ciągła nauka i rozwój dają wiele możliwości. Budowa wartościowego portfolio wymaga czasu i dyscypliny pracy. Poszukuję konkretnych kontrahentów, którzy szukają rzetelnych twórców oferujących wyłącznie profesjonalne podejście i wdrożenia. Zwracam szczególną uwagę na to czego klient oczekuje i jakie może osiągnąć korzyści. Skupiam się na tym co działa i co jest dobre.

Prywatnie

Szczęśliwy mąż i ojciec. Aktywność sportowa od lat jest ze mną. Piłka nożna , wycieczki rowerowe to jest coś co lubię. Kocham podróżować, zwiedzać świat, poznawać nowe miejsca. Dobry film - „ Skazani na Shawshank” i wiele innych.. Oczywiście dobre jedzenie to podstawa.

×

Cześć!

Porozmawiaj z nami na WhatsApp lub napisz maila: info@remotecodes.pl

× Jesteśmy na WhatsApp